مهندس پویا منوچهری

 

پیام مدیر عامل

هلدینگ گروه های فنی مهندسی بین المللی هشتم به عنوان شرکتی عظیم و فعال در صنعت خدمات فنی و مهندسی چشم انداز فعالیت های خود را در افق ۷ ساله تبدیل شدن به اولین شرکت برتر کشور در این صنعت خصوصاً در حوزه بین الملل و ایجاد و توسعه نام تجاری در سطح شرکت های بزرگ منطقه و جهان قرار داده است و خط مشی مدیریت سرمایه گذاری های خود را در راستای تحقق این هدف برنامه ریزی نموده است.

     شرکت بین المللی هشتم با وجود افراد شناخته شده، مجرب، متعهد، متخصص و با تجربه بین المللی در رأس شرکت و با بهره گیری از منابع ارزشمند مالی و همچنین دانش فنی مدیریت ساخت و با بکارگیری از منابع شرکت های سهام دار  با توان بالای منابع انسانی ،تجهیزات ، ماشین آلات و داشتن نشان ها، جوایز و گریدهای مختلف بین المللی خود را در پی ایجاد جایگاهی برتر در ارائه اثربخش ترین و مفیدترین خدمات به کارفرمایان در سطح بین المللی می داند.

      معتقدیم می توان با برخورداری از روابط استراتژیک و بهره مندی از حمایت گسترده سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی توسعه صادرات غیر نفتی و با استفاده از خلاقیت و نوآوری و بکارگیری روش های نوین  به طور هوشمندانه به توسعه سرمایه انسانی و سیستم های مدیریتی با هدف ایجاد هم افزایی و  توسعه جغرافیایی شرکت با حضور در بازارهای بین اللمللی دست یابیم.

      همواره دوست داریم در افق دید سهامداران و تمامی شرکت ها و حامیان تحسین برانگیزترین باشیم و برای این امر گزارشات و صورت های مالی را با صداقت و شفاف به جامعه حرفه ای، سهامداران و کارکنان خود تقدیم خواهیم کرد. حاصل عملکرد ما گواهی خواهد داد بنیادی محکم و ماندگار به قصد توسعه سرمایه های انسانی، ملی و اقتصادی خواهیم داشت که سرچشمه توسعه بیش از پیش مهندسی کشور است.

بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی :

مدیر عامل هلدینگ بین المللی هشتم از دی ماه ۱۳۹۵ تا کنون

رییس هیئت مدیره گروه طرح ساخت و سرمایه گذاری آرک از سال ۱۳۹۰ تاکنون

قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی سرماران از ۱۳۷۹ تا ۱۳۹۲

مدیر پروژه اجرای سیستم اطفائ حریق خط ۱ قطار شهری مشهد ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰

مدیر پروژه تهیه و اجرای سیستم تصفیه هوای تونل های قطارشهری مشهد ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰

مدیر پروژه راهبری تاسیسات ساختمان جدید موسسه روزنامه قدس ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۱

سرپرست کارگاه پروژه تاسیسات مکانیکی الکتریکی و الکترونیکی ساختمان جدید و چاپخانه  موسسه قدس ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۱

سرپرست دفتر فنی و مدیر پروژه انرژی های نو مرکز تحقیقات انرژی دانشگاه EMU  ه ( ۲۰۰۵-۲۰۰۷)

سرپرست کارگاه تاسیسات الکتریکی پروژه زائرسرای آستان قدس رضوی (قصرالضیافه)۱۳۸۱ الی ۱۳۸۳

سرپرست کارگاه عملیات اجرای سیستمهای ocsو روشنایی ترمینال شرق  قطارشهری مشهد ۱۳۷۹-۱۳۸۰

سرپرست کارگاه پروژه اجرای خط ۲۰Kv مسیر همسطح و تونل قطارشهری مشهد ۱۳۷۹-۱۳۸۲